Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Jarní prázdniny 2022 aneb Záhada ztracené lyže

Místo: RS Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12 | Věk: 7–12 let | Cena: 6 990 Kč / 7 990 Kč

Termíny: 7.–11. 2. 2022 (5denní turnus) - ZRUŠENO; 5.–12. 3. 2022 a 12.–19. 3. 2022 (8denní turnusy) - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

HLEDÁTE PROGRAM NA JARNÍ PRÁZDNINY?

Čeká vás týden volna a rádi byste zažili něco jiného než klasickou dovolenou s rodiči na chatě? Zároveň jste přímo milovníci zimních radovánek a sníh za kapucí vás rozhodně nerozhází? Co třeba vyjet s partou kluků a holek k nám „na kopec“. Naučíš se ovládnout své lyže, postavit iglú, neztratit se v lese a tak trochu se postarat sám o sebe.

O ČEM ZÁHADA ZTRACENÉ LYŽE JE?

Osm dní v přírodě i na zasněženém svahu. Dopoledne probíhá výcvik pro lyžaře a snowboarďáky s licencovanými instruktory skiareálu Monínec po obědě se z nás stane detektivní kancelář a budeme pátrat po ztracené lyži významného podnikatele. Najdeme ji?
 

CO TI TO DÁ?

Lyžařské nebo snowbordové dovednosti. Naučíme tě obout do lyží, správné držení těla, sjet v pluhu kopec, cárvový nebo smýkavý oblouk, bezpečnost.

Přátelství. Budeme ten pravý tým; mnohá táborová přátelství vydrží po celý život.

Zpomalení z běžného dne. Nebudeme nikam pospíchat, hnát se za výsledkem, u nás se nesoutěží, veškeré aktivity jsou zaměřené na kooperaci a příjemnou atmosféru.

Budeš sám sebou. Skupina ti nabízí bezpečné prostředí, nikdo tě nebude znát, není třeba „na něco si hrát“, naučíš se mít se rád takový, jaký jsi, za své chování se naučíš nést odpovědnost. U nás se ve skupině cítí každý bezpečně.

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Jaký je harmonogram 5denního tábora?

1. den:   Sraz u autobusu v brzkých ranních hodinách. Příjezd dopoledne, ubytování, zahájení celotáborové hry, seznamovací aktivity, pobyt zahájíme obědem. Po obědě začne lyžařský výcvik v areálu Monínec nebo Ski areál Kvasejovice.

2. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec; týmové kooperativní aktivity na získání indicií k případu, odhalujeme okolnosti a prohledáváme místo činu.

3. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec; týmové aktivity po stopách zločinců, večerní venkovní hra.

4. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec; případ není tak jasný, jak zpočátku vypadal, bude nutné využít síly a odvahy každého z nás, čekají nás strategické hry v zasněženém údolí a večer pak zakončení celotáborové hry.

5. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec, odjezd do Prahy po obědě.

 

Jaký je harmonogram 8denního tábora?

1. den:   Sraz u autobusu ve 13:30. Příjezd v odpoledních hodinách (začínáme večeří), ubytování, zahájení celotáborové hry, seznamovací aktivity.

2. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec; týmové kooperativní aktivity na získání indicií k případu, odhalujeme okolnosti a prohledáváme místo činu.

3. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec; týmové aktivity po stopách zločinců, večerní venkovní hra.

4. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec; případ není tak jasný, jak zpočátku vypadal, bude nutné využít síly a odvahy každého z nás, čekají nás strategické hry v zasněženém údolí.

5. den   Odpočinkový den, ráno vstáváme o něco později, dopoledne zařazujeme tvořivé aktivity v jídelně nebo herně, odpoledne pokračujeme v celotáborové hře – rozuzlení celého případu jsme již blízko.

6. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec, logické a taktické hry, večerní táborák.

7. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec, zakončení celotáborové hry, vyřešení detektivního případu, dopadení zločinců.

8. den   Odjezd (končíme snídaní) do Prahy, plánovaný příjezd ve 12:30.

 

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Jak dlouho budou děti lyžovat?

Dopolední lyžování je v délce 3 hodin, od 9:00 do 12:00.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

Ostatní dokumenty (GDPR, Táborový řád a storno podmínky aj.) ZDE

Co když nemáme lyžařské vybavení?

Kompletní vybavení vám zapůjčíme za příplatek 1000 Kč přímo ve skiareálu (je nutné dopředu uvést velikost chodidla, váhu a výšku dítěte.

Co když nebude sníh?

Taková situace nenastane, ve skiareálu je speciální zasněžovací technika snowfactory, sníh neroztaje i při teplotě 15 stupňů.

V případě zrušení tábora ze strany pořadatele v souvislosti s vládními omezeními pro pořádání táborů, 100% garance vrácení platby.

CENA

5denní turnus - 6 990 Kč - ZRUŠENO
8denní turnus - 7 990 Kč

 

Cena zahrnuje: ubytování s plnou penzí (strava 5x denně včetně pitného režimu), 5 dnů lyžování v délce 3h, instruktory lyžování a snowboardingu, doprava na sjezdovku autobusem, volnočasový program, pedagogický dozor na 24 hodin, odměny

Cena nezahrnuje: dopravu z Prahy tam a zpět (+ 200 Kč); úrazové pojištění; lyžařská a snowboardová výstroj. Můžeme zajistit vypůjčení vybavení pro Vaše dítě v půjčovně skiareálu Monínec.

Ceny zapůjčení vybavení (lyže/snowboard, boty, helma, brýle, hůlky): 1000 Kč/pobyt. Pokud máte zájem o zapůjčení, při přihlašování prosíme, vyberte možnost výcviku se zapůjčením vybavení. Do poznámky uveďte údaje potřebné k zajištění zapůjčení - příjmení a jméno dítěte, výška, váha, velikost boty.

Online přihláška