Milí přátelé,

mezi naše hodnoty patří úsilí, abychom cenu kroužků drželi co nejnižší i přes vzrůstající výši mezd, pomůcek a dalších nákladů nezbytných pro naši činnost. Je důležité, aby si naše kroužky mohly dovolit všechny děti, i ty ohrožené sociální prostředím v němž vyrůstají.

Ač jsme nezisková organizace, pořádáme řadu badatelstkých a anglických kroužků zadarmo, rodičům samoživitelům a dětem z dětského domova vycházíme z cenou kroužků a táborů maximálně vstříc.

Prosíme, pomáhejme společně dětem požít volný čas smysluplně! Můžeme tak pomoci celé společnosti tím, že nová generace bude umět svůj život prožit plnohodnotně, s chutí dělat něco pro ostatní, bude žít zdravěji … a drogy, alkohol a zajídání emocí jí přijdou jako ztráta času, když můžou sportovat, tvořit, hrát na hudební nástroj, objevovat tajemství přírody, vařit, tančit, a hlavně dělat práci, která je bude bavit!

Jak nám můžete pomoc?

  • FINANCEMI

darujte nám finanční obnos, díky kterému budou mít konkrétní děti cenu kroužků nižší či úplně zdarma.

  • DÁRKY

darujte nám „dárky“, kterými můžeme potěšit děti jako odměnami na našich sportovních akcích a táborech

  • PŘILOŽENÍM RUKY K DÍLU

pomozte nám ve vašem oboru!

Jste-li maminka marketingová specialistka, pomozte nám s novou strategií, jste-li IT tatínek, pomozte nám s webem, jste-li šikovný dědeček pomozte nám s opravami a natíráním střech v táborovém areálu.. všechno se počítá! Platíme dobrým pocitem, kroužkem zdarma pro vaše dítě a radostí nad společnou dobrou prací!

Máte nějaký další nápad na pomoc a spolupráci? Těšíme se na něj!!

Děkujeme, že jste zavítali na tuto stránku, dočetli až sem a možná už přemýšlíte, jak společně s námi pomoci dětem a vlastně celé nové generaci..

 

Kroužkový tým

info@krouzky.cz