VÍTEJTE V KROUŽKU: TANEC!

Tanec je především radost z ladného pohybu, vnímání rytmu hudby, ale také trocha dřiny a potu. Všechny naše kroužky tance jsou ale především zábavou určenou pro začátečníky i pokročilé. Do kroužků za námi přišli zkušení a “vytančení” lektoři, kteří se už nemohou dočkat, až se pustí hudba... Jestli se i vaše dítě rádo zavrtí a tančí v jakémkoli rytmu, pak jsou naše kroužky tance ideální volbou. Podívejte se co se s námi mohou děti naučit: country tanec, enjoy dance, společenský tanec, latinskoamerické tance, lidové tance, moderní tance, orientální tance anebo rychlou zumbu. Součástí jsou také hudebně - pohybový kroužek, roztleskávačky - cheerleading, tančíme pro radost, taneční kroužek, tanečky nebo tanečky a balet.

V lekcích budou rozvíjeny především pohybové schopnosti a dovednosti a muzikálnost. Při nácviku choreografií bude dbáno na ladnost pohybu a správné držení těla. Důraz bude kladen na zábavnou a hravou formu taneční lekce.

Vhodné pro: děti od … do … let

Délka a čas trvání: v průběhu školního roku proběhne 30 lekcí po 45 - 60 minutách

Průběh hodiny: Lekce probíhají formou „ukázat, vysvětlit a naučit“ s častým opakováním toho, jak a co mají děti dělat a proč.

Co mít s sebou: pohodlné sportovní oblečení a obuv, lahev s pitím

Tanec je dnes neuvěřitelně populární, o čemž svědčí i účast celé řady osobností v televizní taneční soutěži StarDance. Hudba podle vybraného stylu, krásné držení těla, zbavení se ostychu tančit v páru a zvládnutí základních kroků mnoha různých stylů tance, to je náplň našeho kroužku tance. Jsme tu pro vás, tak odhoďte zábrany a pojďte si zatančit, vždyť zvládnutí tance dnes opět patří ke společenským povinnostem.

rozvrh kroužku Tanec