VÍTEJTE V KROUŽKU: Sportovní a míčové hry, sportmaniak!

Tato směs super kroužků je vhodná pro všechny kluky a holky, kteří se těší na nové a zajímavé hry, ale i klasické oblíbené hry s míčem či nářadím, díky kterým se „vyřádí“ a odreagují. Co všechno tedy můžete v našem kroužku sportovních a míčových her nalézt? Od golfu, kin-ballu, míčových her, pohybových her až po sporty jako ragby, či t-ball...

Navíc je tu i kroužek sportmaniak, který je nadupaným od začátku až do konce. V průběhu kroužku se děti seznámí s velkou škálu sportů a mohou si pak vybrat, který je pro ně ten nejlepší. Florbal, fotbal, badminton, ragby, to je jen výběr z velkého množství sportů, které si děti zkusí.

Děti by se měly naučit správně běhat, držet tělo při běhu, skákat, házet a chytat míč, odpalovat míč. Pomocí her se mohou učit vzájemné úctě, píli, soustředění, rozvíjet své schopnosti, dovednosti, nacvičovat řešení soutěžních situací a také nést při tom všem vlastní zodpovědnost i umění fair play.

U míčových sportů se bude posilovat „pocit míče“ – tedy sblížení hráče a míče, stav, kdy míč není hráči protivníkem, ale spojencem.

Vhodné pro: děti od 4 do 15 let

Délka a čas trvání: v průběhu školního roku proběhne 30 lekcí po 45 minutách (ZŠ) a po 30 minutách (MŠ)

Průběh hodiny: Lekce probíhají formou ukázky se slovním doprovodem a nácvikem s opravou od lektora.

Co mít s sebou: sportovní oblečení a vhodnou obuv, lahev s pitím

Tyto bezva kroužky s míčem budou skvělým základem pro budoucnost a prostředím, ve kterém se vždy bude scházet prima parta s podobně naladěnými kamarády. Tak sbalte batoh a přidejte se k nám. Těšíme se na vás!

rozvrh kroužku Sportovní a míčové hry, sportmaniak