VÍTEJTE V KROUŽKU: PC KROUŽKY!

Počítače, tablety a chytré telefony jsou dnes středobodem existence mnoha dětí, ale mnohým už nestačí hrát jen jednoduché hry. Touží i vaše dítě poznat základy informačních technologií, naučit se chápat význam jednotlivých počítačových komponentů, programů, funkcí a také základní tvorbu webových stránek nebo se stát youtuberem? Pokud ano, jste ve správném kroužku.

V našem kroužku se toho děti naučí opravdu mnoho. Letem světem se vám pokusíme přiblížit alespoň část z toho všeho: naučí se vytvářet jednoduché webové stránky, ovládat viditelné součásti hardwaru, orientovat se v uživatelském prostředí operačního systému Microsoft Windows, využívat základní i pokročilé programy, seznámí se s internetem nebo se naučí psát na klávesnici všemi deseti. Vaše děti také provedeme základy youtuberingu, kde se naučí efektivně využívat informační technologie k trávení volného času. Budou umět pracovat s multimediálními programy na stříhání a úpravu videa a zvuku, naučí se prezentovat výsledky svého projektu, orientovat se v prostředí současného světového i českého youtuberingu. Vedle toho se naučí také psychohygienickým technikám souvisejícím s prací na počítači.

Vhodné pro: děti od 8 do 15 let

Délka a čas trvání: v průběhu školního roku proběhne 30 lekcí po 45 minutách

Co mít s sebou: přezůvky a psací potřeby

Pojďte si s námi užít zábavu virtuálního světa, odhalte, jak to všechno funguje a zároveň se naučte i něco nového. Naše PC kroužky už na vás čekají!

rozvrh kroužku PC kroužky