VÍTEJTE V KROUŽKU: MATEMATIKA!

Ne každému je dáno lehce proplout hloubavou a logickou matematikou a objevit další „obsah čtverce nad přeponou“ jako slavný Pythagoras, stejně tak jako načerpat všechny potřebné informace rovnou v hodinách základní výuky. Nabízíme pomocnou ruku i pro tento případ, a to prostřednictvím kroužku matematiky. V rámci tohoto kroužku je možné nejen rozšířit a prohloubit dosavadní matematické znalosti a dovednosti dítěte v rámci doučování, ale také připravit děti na přijímací zkoušky na střední školy či gymnázia.

Zaměření jednotlivých lekcí je voleno s ohledem na jednotlivé potřeby dané skupiny účastníků, aktivně spolupracujeme s učiteli matematiky na reedukaci jejich individuálních deficitů, a věřte nám, i v tomto ohledu není nic nemožné.

Vhodné pro: děti od 11 do 15 let

Délka a čas trvání: v průběhu školního roku proběhne 30 lekcí po 45-60 minutách

Co mít s sebou: psací potřeby

Náplň jednotlivých lekcí je volena s ohledem na školní vzdělávací program a individuální potřeby žáků. Snažíme se citlivou a zajímavou formou vzbudit u dětí zájem o prohlubování jejich znalostí z matematiky a připravit je v tomto směru na požadavky, které jsou na ně kladeny ve škole. Tak neváhejte a dejte nám vědět, že máte o kroužek matematiky pro své děti zájem. Těšíme se na vás!

rozvrh kroužku Matematika