VÍTEJTE V KROUŽKU: Jóga a zdravotně relaxační cvičení

Je známo, že téměř polovina dětí ve školním věku má špatné držení těla, děti jsou soustavně přetěžovány, jsou na ně kladeny velké nároky i požadavky. Pokud nemá dítě kompenzační aktivity, může výše uvedené vést k závažným zdravotním potížím. Z tohoto důvodu vám nabízíme kroužky zdravotně relaxačních cvičení, kde se děti naučí základní cviky a později i celé sestavy, které jsou prospěšné pro jejich zdraví a naučí se také správně dýchat. Dojde k celkovému zklidnění a vyladění organismu. Důraz bude kladen na hravou formu lekce, všechny pozice budou prováděny tak, aby byly pohodlné a přinášely dětem příjemné prožitky a radost. Cvičení je přizpůsobeno věku a psychomotorickým schopnostem dětí, vychází z jejich přirozenosti. Důraz je kladen na radost z pohybu bez potřeby soutěžit s druhými.

Co si představit pod pojmem zdravotně relaxační cvičení? Nabízíme vám pro děti tyto kroužky: balanční míče, jóga, jóga a balanční míče, pilates, power jóga nebo zdravotně relaxační tělocvik.

Všechny tyto techniky učí děti harmonii, vnímání sama sebe, vytrvalosti, lepšímu zvládnutí stresových situací a umění relaxace.

Vhodné pro: děti od ... do … let

Délka a čas trvání: v průběhu školního roku proběhne 30 lekcí po 45 minutách

Co mít s sebou: pohodlné sportovní oblečení, podložky (dle dohody), láhev s pitím

Podpořte děti v aktivním odpočinku, naučte je relaxovat s jógou nebo pomocí jiných technik či cvičení. Veškeré vložené úsilí se tisícinásobně vrátí v podobě odpočinutých a zdravých dětí. Těšíme se na vás!

rozvrh kroužku Jóga a zdravotně relaxační cvičení