Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Vítejte v kroužku: Programování pro děti

Otevřete se budoucnosti, ve které se programování stane základní dovedností pro ty, kteří chtějí uspět v digitálním světě! Děti jsou i v nejmladším věku schopny hned na první lekci našeho programování vytvořit svoji vlastní, plně funkční hru, což je pro ně vysoce motivující.

Dobré je tedy začít co nejdříve, protože programovat se naučí každý, záleží však na způsobu výuky, který musí být zejména pro děti zábavný a motivující. Při programování děti rozvíjejí svoje logické a algoritmické myšlení, kreativitu, schopnosti soustředit se a řešit problémy, což se hodí v budoucnu pro jakékoli povolání nebo pro život sám.

Společnost Logiscool vyvinula vlastní výukovou platformu a metodiku výuky programování u dětí. Těmito kurzy prošlo celosvětově více než 100.000 studentů ve 20 zemích. Žáci nejprve tvoří projekty pomocí barevných bloků s příkazy, které dětem umožňují jednoduchou a srozumitelnou formou přiblížit základní principy programování. Postupně přecházejí, každý svým tempem, na skutečné programovací jazyky, jako jsou C # nebo Python.

Vhodné pro děti od 7 do 14+ let.

Délka a čas trvání: V průběhu školního roku proběhne 30 lekcí po 90 minutách

Co mít sebou: vhodnou obuv do počítačové učebny dle pravidel školy

Těšíme se na všechny počítačové nadšence!

Rozvrh kroužku Programování pro děti