Taneční soutěž - výsledky

V neděli 8. dubna proběhla v hale TJ Pankrác naše tradiční Kroužkovaná taneční soutěž.

V disciplínách Aerobiku a moderního tance a Hip Hopu a moderního tance vystoupily děti v jednotlivých kategoriích v rámci formací, jednotlivců a duet.

Děti, lektoři a také diváci se společně postarali o pravou taneční atmosféru a náš organizační tým se z této atmosféry ještě stále nepřestal radovat :-)

A jak celá soutěž dopadla?

MATEŘSKÉ ŠKOLY - 1. místo:

MŠ Pštrossova – lektorka Bára Čížkovská

MŠ Konstantinova – lektorka Lucka Rudolecká

MŠ Jahodnice – lektorka Petra Smolová

MŠ Na Zbořenci – lektorka Petra Smolová

MŠ Havaj – lektorka Barbara Čapková

MŠ Josefínka a Vendelínek – lektorka Barbara Čapková

MŠ Tuchorazská – lektorka Barbara Čapková

MŠ Petra Strozziho – lektorka Denisa Paulusová

MŠ Vlachova – lektorka Jana Skoumalová

MŠ Jažlovická – lektorka Renata Topolová

MŠ Sázavská – lektorka Míša Hadravová

............aneb to prostě nešlo jinak a všichni si odnesli zlatou medaili! :o)

 

ZÁKLADNÍ ŠKOLY

AEROBIK - 1. kategorie – formace

1. ZŠ Chýně – lektorka Lucie Vanková

2. ZŠ Radlická – lektorka Hanka Pilátová

3. ZŠ Gutova – lektorka Denisa Paulusová

 

AEROBIK - 1. kategorie – jednotlivci

1. Nicol Michalová – ZŠ Průhonice

 

AEROBIK - 2. kategorie – formace

1. ZŠ Sluhy – lektorka Maruška Žovincová

2. ZŠ Jakutská – lektorka Denisa Paulusová

3. ZŠ Na Smetance – lektorka Katka Šádková

 

AEROBIK - 2. kategorie – jednotlivci

1. Kristýna Nečasová – ZŠ Zárubova

2. Lucie Veringerová – ZŠ Průhonice

3. Tereza Dlouhá – ZŠ Na Smetance

 

HIP HOP – 1. kategorie – formace

1. ZŠ Nad Přehradou – lektorka Lucka Zehlerová

2. ZŠ Štěrboholy – lektorka Maruška Veselkova

3. ZŠ EDEN – lektorka Lucka Svobodová

 

HIP HOP – 1. kategorie – jednotlivci

1. Magdaléna Triebová – ZŠ Štěrboholy

2. Kathrin Thalaha Gamage – ZŠ Kavčí hory

3. Sarah Beatrice Hunterová – ZŠ Štěrboholy

 

HIP HOP – 2. kategorie – formace

1. ZŠ Mendíků – lektorka Kristýna Blažková

2. ZŠ Špitálská – lektorka Anežka Dědková

3. ZŠ Karla Čapka – lektorka Lucka Tomanová

 

HIP HOP – 2. kategorie – jednotlivci

1. Mikuláš Chovanec – ZŠ Pošepného náměstí

 

HIP HOP – 2. kategorie – dua

1. Tereza Mašková & Adéla Pecharová – ZŠ Jakutská

2. Eliška Kořenková & Klára Langová – ZŠ Břečťanova

 

Gratulujeme všem ke krásnému umístění, ale také k samotné účasti na soutěži....jste pro nás vítězové všichni!

Celý organizační tým KROUŽKY